Strict Standards: Declaration of TextController::admin_show_menu() should be compatible with AbstractController::admin_show_menu($mode, array $list, $parent_id = 0, $extra_act = '') in /home/glazeri/public_html/inc/TextController.class.php on line 8

Strict Standards: Declaration of ProductCategory::findAll() should be compatible with AbstractTrModel::findAll(array $where = NULL, $where_glue = NULL, $limit = NULL, $order_by = NULL, $lang = NULL) in /home/glazeri/public_html/inc/ProductCategory.class.php on line 0
Stikla rūdīšana | Glāzeri
illustration

Stikla rūdīšana

Kopš 2011.gada marta SIA Glāzeri BT veic stikla rūdīšanas pakalpojumus.

Pateicoties sadarbībai ar VA „Latvijas Investīciju un Attīsstības aģentūra” un Eiropas Reģionālās Attīstības Fondu (ERAF), SIA Glāzeri BT iegādājusies un nodevusi ekspluatācijā modernu konvekcijas stikla rūdīšanas līniju KeraGlass, kas ļauj rūdīt jebkura veida stiklu ar jebkura veida mīksto vai cieto pārklājumu (zemas emitētspējas stikli). Tā ir labākā un modernākā rūdīšanas līnija Latvijā un viena no labākajām Baltijas valstu reģionā.

Stikla rūdīšana ir tāda stikla termiska apstrāde, kuras laikā stiklu uzkarsē līdz 600-700 grādiem pēc Celsija skalas, un tad strauji atdzesē ar stipru gaisa plūsmu.

Rūdīts stikls (ESG stikls) 5-6 reizes mehāniski izturīgāks pret slodzēm, salīdzinot ar nerūdītu stiklu, kā arī iztur temperatūras svārstības no -70 līdz 250 grādiem. Sasists rūdīts stikls sabirst mazos gabaliņos ar neasām maliņām, tāpēc ar to praktiski nevar traumēties.

Rūdīts stikls ir drošības stikls, tādēļ to var izmantot skatlogu, fasāžu, stikla starpsienu iestiklošanā, mēbeļu un interjera elementu, stikla durvju un citu izstrādājumu ražošanā, kur ir nepieciešama drošība.

Mūsu uzņēmums var ražot ne tikai rūdītu (ESG) stiklu, bet arī termiski stiprinātu (TVG) stiklu.